Účetní firma ZetFin

Společnost ZetFin, s.r.o., založená na konci roku 2010, je účetní firma a sídlí na jižním okraji Prahy v Jesenici - Zdiměřicích. Jsme společností profesionálů s řadou praktických zkušeností v oblasti mezd, účetnictví, daní a pojištění. Našimi zákazníky jsou malé a středně velké podnikatelské subjekty, drobní živnostníci a neziskové organizace především v Praze a okolí. Upřednostňujeme individuální přístup, diskrétnost a kvalitu.

Nechte vaše starosti na nás

Kdybychom si položili jednoduchou otázku „Proč právě společnosti ZetFin, s.r.o. svěřit své účetnictví a s ním spojené záležitosti?“, odpověď je možné najít v následujících argumentech:

Ačkoli má jednotlivá účetnictví přidělen pouze jeden náš pracovník, který je s klientem dokonale „sehraný“, umíme ho v případě trvalejší nepřítomnosti bez větších pracovních výkyvů zastoupit.

Díky našim poradám a konzultacím s dalšími podobně zaměřenými společnostmi umíme rychle řešit problémy i nad rámec vašeho očekávání - pomůžeme s úvěrem, zajistíme pojištění, vytvoříme podnikatelský záměr či doporučíme ověřeného právníka.

Vycházíme klientům maximálně vstříc - osobně si vyzvedneme doklady v místě vašeho sídla, dle dohody spolupracujeme ve mzdové a personální oblasti, pro několik klientů řešíme i internetové bankovnictví...

Samozřejmostí je profesní pojištění odpovědnosti z výkonu naší činnosti a korektní přístup ve vztahu k citlivým skutečnostem obsažených ve zpracovávaných agendách.

Optimální cenové podmínky za naše služby jsou samozřejmostí.

ZetFin - vždy aktuálně a spolehlivě

Současná složitá legislativa bohužel vyžaduje řadu předpokladů nutných k jejímu zvládnutí. Jedním z nich je právě spolupráce a podpora od organizace, kterou by mohla být v mnoha směrech právě společnost ZetFin, s.r.o. - neboť my skutečně umíme problémy řešit.